

Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Тример для окантовки і стрижки бороди Wahl Stainless Steel Advanced (9864-016)»
Тример WAHL Stainless Steel Lithium Ion Plus - це універсальний тример для окантовки, стрижки бороди, гігієнічний тример для носа і вух.
Повне видалення волосся
Універсальною машинкою стрижуть бороду, вуса, бакенбарди, шию, ніс, вуха, інтимні зони. У комплекті з тримером йдуть 4 змінні головки: стандартний ніж 30 мм для зменшення довжини волосся + пластикові насадки на 1,5, 3, 4,5 мм, а також багатопозиційна насадка з регулюванням довжини 2, 4, 6, 8, 10 або 12 мм; широкий Т-подібний ніж + набір насадок з довжиною зрізу 3, 6, 10 13, 16, 19, 22 і 25 мм для оформлення точних контурів або прискореної стрижки; насадка-бритва з одинарним полотном для підбривання щетини або гладкого гоління після триммера, головка для стрижки волосся в носі і вухах.
Насадку для носа і вух можна промивати під струменем води.
Швидка зарядка
Домашня перукарська станція «4 в 1» забезпечена функцією швидкої зарядки Quick Charge: за 1 хв. зарядки машинка працює 3 хв. При повній зарядці протягом 1 год триммер працює 4 ч.
Тихий мотор
Машинка працює від вбудованого роторного мотора зі зниженим рівнем шуму, вібрації та нагрівання. Роторний двигун триммера без зусиль справляється з густим або жорстким волосом.
Ергономіка, вага, індикація
Машинка зручно лежить в руці. Зменшена до 206 грамів вага не перевтомлює кисть під час гоління. На лицьовій стороні машинки знаходиться світлодіодний індикатор зарядки.
Особливості моделі WAHL Stainless Steel:
Комплектація тримера:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wahl |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 12 |
| Максимальна довжина підстригання | 30 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.4 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип приладу | Тример |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.206 кг |
| Час заряду акумулятора | 1 годин |
| Час роботи від акумулятора | 240 хв |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Насадка-тример для носа і вух | Так |
| Насадка-тример для тіла | Так |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина леза | 30 мм |
| Щіточка для чищення | Так |