

Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Машинка для стрижки Andis Nation Crown Cordless US Pro Fade Li AN 73100»
Абсолютно весь електроінструмент Andis має силову вилку євростандарту адаптовану під мережі 220 В.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Andis |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 5 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.2 мм |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор, Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Вага | 0.281 кг |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 90 хв |
| Швидкість мотора | 5500 об/хв |
| Ширина леза | 46 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип приладу | Машинка для стрижки |