




Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Машинка для стрижки Andis Centennial beSPOKE AN42305»
Аndis Diy beSPOKE Clipper - машинка для стрижки волосся та бороди. Модель чудово підійде для домашнього використання. Леза виконані з нержавіючої сталі з покриттям титану. За допомогою насадок висоту зрізу можна регулювати в діапазоні від 15 до 25 мм. Ефективність машини забезпечує роторний. Незалежно від рівня навантаження, постійна швидкість 4500 обертів за хвилину. Корпус виготовлений із металу, не піддається корозії та гарантує тривалий термін служби. Великий комплект машини дозволяє використовувати всі переваги для створення ідеального образу в домашніх умовах.
Особливості Andis Centennial beSPOKE AN42305:
Комлектація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Andis |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 10 |
| Максимальна довжина підстригання | 1 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.8 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Дорожній футляр | Так |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 46 мм |
| Щіточка для чищення | Так |