

Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Плойка-гофре TICO Professional Laser Ion Crimper Graphit (100224)»
Плойка-гофре TICO Professional презентує нову модель популярного гофре у графітовому кольорі - Laser Ion Crimper Graphit (100224). Поєднання графітового і платинового кольорів надають моделі вишуканості і преміального зовнішнього вигляду. Новинка так само володіє новими можливостями і технологіями, про які ми розповімо нижче.
Гофре TICO Professional Laser Ion Crimper Graphit (100224) оснащений пластинами з новітнім титановим покриттям технології Platinum Diamond. Наявність алмазної пудри в складі титанового покриття сприяє поліпшеній зносостійкості покриття та його стійкості до високих температур. Гладка поверхня титану і його природні властивості вивільняти негативні іони під час нагрівання сприяють підвищенню якості і тривалості результату гофрування волосся. Завдяки такому сучасному рішеню Ваша щоденна робота з випрямлячем стане більш ефективною і швидкою. Гарний платиновий колір пластин надає інструменту розкоші і обов'язково притягне увагу Ваших відвідувачів.
Розмір пластин новинки становить 24 x 110 мм, так само пластини оснащені плаваючою системою. Рухливість пластин забезпечена лише з одного боку, що робить їх досить пружними для виконання чіткого гофре, а так само дозволяє розподілити навантаження по всій довжині пластин. Крок зубів гофре становить 5.5 мм, що дозволяє використовувати плойку не тільки для моделювання волосся, але і для прикореневого гофре. Завдяки довгим пластин можна виконувати різне моделювання навіть на товстих пасмах і густих волоссі.
Модель Laser Ion Crimper Graphit відрізняється наявністю унікальної системи іонізації – LASER ION, яка сприяє захисту волосся і збереження їх здоров'я. З перших секунд спеціальна іонна гармата генерує і поширює променем мільйони негативних іонів, які, насичуючи волосся, стимулюють кутикулу до закриття, що захищає волосся від втрати природної вологи під час гофрування. Знімаючи статику, іонізація додасть волоссю м'якість, слухняність, а в поєднанні з титановими пластинами – смарагдового блиску.
Laser Ion Crimper Graphit має сучасне електронне управління з цифровим дисплеєм. На ньому виводитися вибраний режим роботи пристрою, який регулюється в межах від 130 до 230 C з кроком в 10 градусів. Розігрів пластин відбувається дуже швидко, менше 15 секунд, а на протязі всього процесу температура нагріву підтримується дуже точно, завдяки сучасній системі управління і контролю за температурою. Варто відзначити наявність спеціального замку, який фіксує щипці в складеному стані для більш безпечного охолодження і зручного транспортування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tico Professional |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2.5 м |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 130 град. |
| Функція іонізації | Так |
| Час нагрівання до потрібної температури | 15 сек |
| Ширина пластин | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Графітовий |