

Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Машинка для стрижки TICO Professional Pro Expert Maxi 100413 Silver»
Машинка для стрижки волосся TICO Professional Pro Expert Maxi 100413 Silver являє собою відмінну професійну модель з сучасним дизайном і технологіями. Це бездротова машинка з прекрасними можливостями і хорошим функціоналом. Модель випускається в двох кольорах – сріблястому і золотистому.
Модель TICO Pro Expert Maxi 100413 Silver оснащена ножовим блоком з якісної нержавіючої сталі стандартної шириною 46 мм Мінімальний зріз волосся становить 0.5 мм. Ножі встановлені на спеціальному механізмі, який дозволяє плавно змінювати довжину зрізу волосся від 0.5 до 2 мм.
Машинка Pro Expert Maxi 100413 Silver має інтелектуальне управління з LCD дисплеєм, на який виводиться вся необхідна інформація: розрахунковий час роботи машинки від акумулятора, індикатор зарядки, індикатор необхідності мастила ножів і ексцентрика мотора. У моделі застосовується мотор постійного струму з частотою обертання 5200 об/хв з мікропроцесорним управлінням, який підтримує однакову кількість обертів і потужність незалежно від залишкового заряду акумулятора.
Працює машинка TICO 100413 Silver від вбудованого Li-Ion акумулятора, який забезпечує автономну роботу протягом 180 хвилин, а повна зарядка становитиме стільки ж часу - 3 години. При необхідності, машинку можна підключити до адаптера живлення і завершити роботу, одночасно заряджаючи її.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tico Professional |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 8 |
| Максимальна довжина підстригання | 2 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор, Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.285 кг |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Час заряду акумулятора | 3 годин |
| Час роботи від акумулятора | 180 хв |
| Швидкість мотора | 5200 об/хв |
| Ширина леза | 46 мм |
| Щіточка для чищення | Так |