



Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Тример для стрижки тварин Wahl Super Trim Pink 1592-0480»
WAHL SuperTrim Pink – одна з кращих професійних «окантовочних» акумуляторних машинок для роботи з мордочкою, лапками і вухами! Високоефективний і надійний Ni MH акумулятор забезпечить тривалу роботу без підзарядки протягом 100 хвилин. Перше покоління хромованих ножових блоків з легованої сталі з прецизійної обробки різальних поверхонь від німецького виробника, забезпечує неперевершену якість зрізу і більш довговічну заточку.Швидкознімний ножовий блок з висотою зрізу 0,2 дозволяє буквально одним рухом встановлювати будь-які опціонні ножі і неймовірно просто і легко робити більш глибоке чищення та догляд за машинкою. Оптична індикація рівня заряду акумулятора для постійної підтримки машинки в робочому стані.
Характеристика:
Виробництво: Угорщина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wahl |
| Країна виробник | Угорщина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 1 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.2 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.126 кг |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Час заряду акумулятора | 16 годин |
| Час роботи від акумулятора | 100 хв |
| Швидкість мотора | 5750 об/хв |
| Ширина леза | 32 мм |
| Щіточка для чищення | Так |