


Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Машинка для стрижки Wahl Cordless Senior + 10 насадок premium 08504-316/10С»
Професійна машинка з комбінованим живленням Wahl Senior Cordless 8504-016 з роторним двигуном - найпотужніша бездротова машинка із серії Wahl 5-Stars Series, справляється з волоссям будь-якої складності. Ідеальна для створення плавних переходів, роботи технікою «машинка над гребінцем» та стрижки густого волосся.
Роторний мотор із 6500 оборотами
Бездротова машинка для стрижки волосся Wahl Cordless Senior 08504-2316H має оновлений роторний мотор. Двигун зі збільшеним моментом, що крутить, дає більше зусилля на ножі для чистого однорідного зрізу. Машинка без зусиль зрізає густе або жорстке волосся. Wahl Senior розроблена для плавних, димчастих переходів, що виконуються «з нуля», та стрижок технікою «машинка над гребінцем».
Робота без дротів або від мережі
Інструмент із гібридним живленням працює від акумулятора або електромережі. Конструкція має літій-іонний елемент живлення без ефекту «хімічної пам'яті», яка не втрачає ємність при частих зарядках. Машинка працює від шнура, щоб закінчити стрижку при падінні рівня заряду акумулятора до 0 %. Також у всіх нових моделях V5, кабель підходить до тримера Detailer Wide Cordless Li (8171-016).
Комплектується ножовим блоком термічно обробленої високовуглецевої сталі преміум-класу з твердістю за Роквеллом 64 з діапазоном зрізу 0,5 мм до 1,2 мм. Леза Wahl оброблені спеціальним шестивалентним хромом. Зубці заточені на заводі США і довго залишаються гострими. Плоский нижній ніж-гребінка без борозен допомагає майстру точно контролювати зріз при стрижці фейдів або зведенні. Довжина плавно змінюється бічним важелем на корпусі машини.
Нова система індикації:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wahl |
| Країна виробник | Угорщина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 10 |
| Максимальна довжина підстригання | 1 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор, Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Вага | 0.365 кг |
| Довжина мережевого шнура | 2.4 м |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 80 хв |
| Швидкість мотора | 6500 об/хв |
| Ширина леза | 46 мм |