





Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Тример для окантування Gamma Piu Power Cruiser»
Мережевий триммер Gamma Piu Power Cruiser надійно зроблений, завдяки якому ви легко зможете укладати бороду та вкорочувати волосся. Дуже акуратний та зручний. Ви можете швидко та зручно підстригти кожну бороду та вирівняти лінію росту волосся. Точні та міцні леза забезпечують ретельне та рівне гоління на всіх ділянках обличчя та голови.
Прекрасно підходить для роботи в перукарні. Пристрій дуже просте у використанні. Ідеально підходить для швидкого підрівнювання або повного професійного догляду за всією бородою, навіть якщо волосся жорстке і густе. Завдяки набору з різними насадками, ви забезпечите собі рівну стрижку.
Особливості:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamma Piu |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 3 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.8 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Машинка для стрижки бороди і вусів |
| Тример для окантовки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.15 кг |
| Довжина мережевого шнура | 4 м |
| Дорожній футляр | Ні |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Так |
| Швидкість мотора | 6500 об/хв |
| Ширина леза | 40 мм |
| Щіточка для чищення | Так |