




Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Машинка для стрижки Wahl Taper 2000 08464-1316»
Мережева вібраційна барберська машинка Wahl 2000 Taper забезпечена швидкісним захищеним від перегріву запатентованим мотором серії V5000. Модель Taper 2000 рекомендована для інтенсивних тривалих стрижок на потоці. Машинку застосовують для класичних стрижок, зняття маси волосся, стрижки техніками «машина над гребінцем» та «машинка над пальцями».
У комплекті з машинкою йде товстий ніж з термічно обробленої високовуглецевої сталі преміум-класу з твердістю за Роквеллом 64 .Леза Wahl оброблені спеціальним шестивалентним хромом. Поступова зміна довжини зрізу створює рівномірні переходи довжини волосся. Рифлення, "гармошка" на нижчому лезі знижує нагрівання ножа при знятті маси волосся. Хромування захищає леза від корозії при стрижці на сухому або вологому волоссі.
Набір із 4-х посилених металом насадок доповнює доступні довжини зрізу від 3 до 13 мм. Окремо продаються гребні та набори насадок для зміни рівня довжини зрізу в діапазоні 3-25 мм.
Характеристики:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wahl |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 2 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор, Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.62 кг |
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
| Самозагострювальні леза | Ні |
| Швидкість мотора | 6000 об/хв |
| Ширина леза | 46 мм |
| Щіточка для чищення | Так |