Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Тример для окантовки WMARK NG-318BL»
Тример для окантовки та стрижки бороди WMARK NG-318BL оснащений потужним двигуном та гострими лезами з нержавіючої сталі, що забезпечують плавну і швидку окантовку волосся та бороди. Завдяки тонкому нижньому лезу і дуже дрібним зубчикам на верхньому лезі тример забезпечує "нульовий зріз", що дозволяє стригти волосся майже під чисту.
Літієвий акумулятор ємністю 2000 мАг забезпечує до 240 хвилин бездротової роботи після повної зарядки, яка займає всього 3,5 години через кабель.
Ширина леза становить 40 мм. Металева ручка забезпечує комфортне тримання в руці та зручну роботу. Тихий робочий звук не створює зайвого шуму.
Основне призначення цього тримера - чиста окантовка та надання форми бороді або вусам. Комплект з 4 насадок (1,5 мм, 3 мм, 6 мм, 9 мм) дозволяє стригти бороду до бажаної довжини: від щетини до акуратної борідки. Тример підходить як для професіоналів, так і для звичайних користувачів, дозволяючи створювати різні візерунки, підтримувати гарний вигляд бороди тощо.
Якщо ви шукаєте тример для професійного або домашнього використання з точним і максимально близьким до шкіри зрізом, автономною роботою понад 4 години, зручною формою та тихою роботою за привабливу ціну, тоді WMARK стане для вас відмінним вибором.
Особливості моделі WMARK NG-318BL:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WMARK |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 9 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.1 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип приладу | Тример |
| Тример для окантовки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Так |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Час заряду акумулятора | 3.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 240 хв |
| Швидкість мотора | 6500 об/хв |
| Ширина леза | 40 мм |