

Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Машинка для стрижки дітей VGR Cordless Baby Clipper Turquoise V-150 Blue»
Насолоджуйтесь кожним моментом з вашою дитиною. Більше не потрібно ходити в перукарні, чекати на свою чергу і чути гуркіт від голосних машинок, а все завдяки VGR Cordless Baby Hair Clipper. Дана машинка для волосся розроблена спеціально для немовлят та дітей. Спеціальний розширений R-подібний круглий кут ножа машинки та керамічне лезо подбають про вашу дитину. Не дряпаючи і не висмикуючи волосся VGR Cordless Baby Hair Clipper зробить процес стрижки набагато простіше і безпечніше.
Дитяча машинка для стрижки волосся VGR V-150 має м'яку рукоятку для комфорту та контролю. Ви можете легко підстригти волосся вашої дитини. Пам'ятаючи про безпеку вашої дитини, ми вибрали найкращий матеріал, який складається з кераміки та ПВХ. За допомогою регульованих направляючих гребенів, що входять до комплекту, ви можете змінити довжину стрижки до 12 мм. Завдяки надзвичайно низькому рівню шуму двигуна ви можете підстригти волосся вашої дитини, поки вона спить.
Ця машинка для стрижки дитячого волосся VGR V-150 оснащена батареєю, що заряджається, 2400 мАч. Цій машинці для стрижки дітей VGR потрібно 5 годин для повної зарядки та після повної зарядки. Ця машинка для стрижки забезпечує 60 хвилин безперервної роботи. Рекомендується часто змащувати та очищати прилад після його використання, щоб продовжити термін його служби та підвищити його ефективність.
Особливості моделі VGR Cordless Baby Hair Clipper Turquoise:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Кількість насадок | 3 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заряду елементів живлення | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Дорожній футляр | Ні |
| Матеріал лез | Кераміка |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Ні |
| Час заряду акумулятора | 5 годин |
| Швидкість мотора | 4500 об/хв |
| Ширина леза | 40 мм |
| Щіточка для чищення | Так |