



Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Машинка для стрижки дітей та немовлят VGR Cordless Baby V-151 Blue»
Професійна дитяча машинка для стрижки, розроблена для догляду за немовлятами та дітьми. Міні-триммер безпечно та акуратно зрізає м'які волоски вашого малюка, не пошкоджуючи ніжної шкіри. Приладом легко керувати лише одним дотиком, що спрощує роботу новоспеченим та недосвідченим батькам.
Конструкція мініатюрної машинки забезпечує безпеку та повний комфорт під час стрижки. Спеціальна R-подібна форма головки з круглим кутом і керамічне лезо подбають про чутливу шкіру вашої дитини. Самі леза щільно прилягають один до одного, що не дозволить ножам затискати окремі волоски. також все волосся потрапляє в спеціальний відсік з режимом всмоктування. Що дозволяє стригти волосся максимально комфортно та безпечно для вашої дитини.
У комплект входять 3 двосторонні насадки - 0/3-6/9-12 мм, що регулюють довжину волосся, а також дозволяють підрівняти зону скронь. Додаткові насадки також спрощують виконання таких дрібних робіт, як стрижка за вушками дитини. А технологія Low Noise Technology, подбати про те, щоб малюк не злякався гучних звуків, що дзижчать.
Характеристики:
В комплект входять:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Кількість насадок | 3 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заряду елементів живлення | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Дорожній футляр | Ні |
| Матеріал лез | Кераміка |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Ні |
| Час заряду акумулятора | 1.5 годин |
| Ширина леза | 40 мм |
| Щіточка для чищення | Так |