




Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Машинка для стрижки дітей VGR Cordless Baby V-153»
Машинка для стрижки дітей VGR Cordless Baby V-153- ідеальне рішення для створення безпечної та комфортної домашньої стрижки дитини. Завдяки безшумному мотору, спеціальним лезам із закругленими кінчиками та водонепроникною конструкцією, процес стрижки проходить максимально м'яко та безболісно для малюка.
Характеристики:
Комплектація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Кількість насадок | 3 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заряду елементів живлення | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Дорожній футляр | Ні |
| Матеріал лез | Кераміка |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Ні |
| Час заряду акумулятора | 5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Ширина леза | 40 мм |
| Щіточка для чищення | Так |