



Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Машинка для стрижки Style Craft Instinct Metal Edition (SCIME)»
Машинка для стрижки Style Craft Instinct Metal Clipper Vector Motor Intuitive Torque Control
Мотор Style Craft Vector Motor Intuitive Control Torque вважається найпотужнішим та професійним мотором, який оснащений новітньою технологією двигунів для ще більшої потужності та крутного моменту, завдяки чому відбувається Інтуїтивне керування крутним моментом.
Цей довговічний двигун працює зі швидкістю 11 500 оборотів в хвилину, забезпечуючи не тільки максимальну швидкість, потужність і довговічність, але і найтихішу роботу серед професійних машинок для стрижки. Відчуйте легкість оптимізованого видалення великої кількості волосся за один раз, що заощадить дорогоцінний час і зусилля під час напружених сеансів укладання. Instinct Metal Edition може похвалитися надкомпактним і зручним корпусом з ергономічним дизайном, що забезпечує максимальний комфорт, а також поглинає вібрацію та зменшує шум,
Ідеально збалансований модульний ергономічний дизайн. Повністю модульна машинка для стрижки Style Craft в комплекті має корпуси в Чорному, білому та рожево-чорному кольорах для створення різних індивідуальних модифікацій. Машинка Style Craft має параметри рівня зрізу, що настроюються, для найбільш точних результатів. Опція прозорої вітрини двигуна забезпечує захоплюючий вигляд на внутрішню красу високих технологій. Ще однією особливістю даної моделі є те, що повністю регульоване лезо можна легко встановити на нульовий зазор,
Завдяки інтуїтивно зрозумілому контролю крутного моменту двигуна Instinct Metal Edition може визначати опір і регулювати крутний момент за мілісекунди. Ця динамічна реакція моменту, що крутить, легко зістригає об'ємне і густе волосся, гарантуючи, що ви зможете легко і точно створити будь-яку зачіску.
Оснащений фіксованим ножовим блоком Black Diamond Faper Blade with Black Diamond Shallow Tooth 2.0 Cutter, призначеним для чудового видалення об'єму та чистого зрізу.
Літій-іонний акумулятор забезпечує до 4 годин автономної роботи з 2-годинним часом зарядки, сумісним з роз'ємом micro-USB (результати можуть відрізнятися в залежності від використання інтуїтивного управління крутним моментом, що збільшує момент, що крутить, але збільшує термін служби батареї).
У комплект входить 8 професійних магнітних насадок. Магніти надійно закріплені на насадках. Магнітна система гарантує, що ваші захисні пристрої залишаться на місці під час стрижки.
Основні характеристики Style Craft Instinct Metal Edition:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Кількість насадок | 8 |
| Максимальна довжина підстригання | 19 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.8 мм |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор, Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Так |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 240 хв |
| Швидкість мотора | 11500 об/хв |
| Ширина леза | 46 мм |
| Щіточка для чищення | Так |