
Випрямляч для волосся GAMA BELLA CERAMIC SHINE GI0215 – проста сучасна модель з подовженими пластинами та чудовими можливостями для швидкого та ефективного випрямлення волосся. Основний задум моделі в отриманні додаткового блиску волосся після роботи з випрямлячем. Для цього в моделі впроваджено низку технологій.
Випрямляч GAMA GI0215 оснащений плаваючими пластинами 25 x 120 мм з керамічним покриттям та технологією мікроблиску. Кераміка відома своєю властивістю виділяти негативно заряджені іони у процесі нагрівання. У поєднанні з технологією мікроблиску, це дає можливість отримати додатковий блиск для волосся. Плаваюча система дозволяє пластинам краще прилягати одна до одної незалежно від товщини пасма волосся, яке Ви випрямляєте, тим самим забезпечуючи велику площу нагрівання та ефективного випрямлення. Магазин рекомендує цей випрямляч для використання на волоссі будь-якої довжини, оскільки площа пластин та система швидкого нагріву забезпечать гідний результат на будь-якій довжині.
Випрямляч GAMA BELLA CERAMIC SHINE не має терморегулятора і нагрівається до температури 230 C. Такий температурний режим добре підійде для жорсткого, густого і натурального волосся, а також забарвленого волосся за умови його нормального стану.
Дизайн моделі виконаний у такому ж стилі, як і інші моделі серії GAMA BELLA – плоский округлений корпус, невелика вага, хороша ергономіка та продумане керування, елементи якого розташовані збоку ручки. Є фіксація пластин та універсальне живлення, яке дозволяє використовувати інструмент у будь-якій країні світу.
Особливості моделі GAMA BELLA CERAMIC SHINE GI0215:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gama |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Керамічне покриття | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Споживана потужність | 51 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Випрямлячі |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 2.5 м |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Плаваючі пластини | Так |
| Ширина пластин | 25 мм |