


Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Машинка для стрижки VGR V-256»
Машинка для стрижки VGR V-256 – це універсальний інструмент, який чудово підійде як для стрижки голови, так і для стрижки бороди. Модель має стильний дизайн, сучасні функції для простої та якісної стрижки, а також сучасні технології, покликані полегшити роботу перукаря.
Модель VGR V-256 оснащена швидкознімним Т-подібним ножовим блоком завширшки 45 мм. Ножі виготовлені із якісної нержавіючої сталі. У машині є можливість регулювання довжини зрізу волосся на 5 фіксованих положень: 0.8 - 1 - 1.4 -1.6 - 2 мм. Таким чином, Ви можете максимально точно підбирати необхідну довжину зрізу волосся, створюючи максимально плавні переходи без сходів.
Працює машинка від вбудованого Li-Ion акумулятора ємністю 2500 мАг, який забезпечує машинку автономною роботою протягом 400 хвилин, а повна зарядка триває 3.5 години. Літієвий акумулятор позбавлений ефекту пам'яті, тому його можна заряджати будь-коли незалежно від рівня заряду. Таким чином машинка ідеально підходить на потік, а у вас завжди під рукою буде заряджений інструмент. Машинка може працювати від мережі за допомогою адаптера живлення.
Модель VGR V-256 оснащена потужним роторним двигуном з високою частотою роботи. Ви можете самостійно вибирати швидкість роботи двигуна в діапазоні від 5500 до 7000 об/хв. Наявність такої можливості допоможе підібрати оптимальну швидкість для вашої роботи та заощаджувати заряд акумулятора. Вибрана швидкість, розрахунковий час роботи та індикатор необхідності мастила ножів виводяться на інтерактивному LED дисплеї.
Дизайн машинки сучасний, оригінальний, із гарною ергономікою. Корпус моделі виготовлений із пластику та має невелику вагу. Інтерфейс для зарядки USB-C є універсальним, завдяки чому Ви зможете її заряджати будь-яким адаптером живлення і використовувати її в будь-якій країні світу.
Особливості машини VGR V-256:
У комплекті:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 6 |
| Кількість установок довжини | 5 |
| Максимальна довжина підстригання | 2 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.8 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тример для окантовки | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Вага | 0.243 кг |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Самозагострювальні леза | Ні |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Час заряду акумулятора | 3.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 400 хв |
| Швидкість мотора | 7000 об/хв |
| Ширина леза | 45 мм |
| Щіточка для чищення | Так |