






Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Тример для окантовки Madeshow M11 чорний (M11B)»
Madeshow M11 Professional – це професійний тример, розроблений для окантування та створення ідеальної форми бороди та вусів. Завдяки своїм технічним характеристикам та ергономічному дизайну, він стане незамінним помічником для кожного барбера та перукаря.
Чому варто обрати Madeshow M11 Professional:
Точне контурування: T-подібні леза зі зрізом 0,5 мм дозволяють створювати чіткі лінії та ідеальні контури бороди. Можливість нульового зрізу.
Швидка та ефективна робота: Потужний мотор з 7200 об/хв забезпечує швидкий та рівний зріз.
Комфортне використання: Ергономічний дизайн та легка вага тримера забезпечують комфортну роботу протягом тривалого часу.
Довгий час автономної роботи: Потужний акумулятор забезпечить 2,5 години безперервної роботи.
Madeshow M11 Professional – це не просто тример, це інструмент для створення стильного образу.
Технічні характеристики Madeshow M11 Professional:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип приладу | Тример |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 150 хв |
| Швидкість мотора | 7200 об/хв |
| Ширина леза | 41 мм |
| Щіточка для чищення | Так |