



Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Тример для окантування та бороди VGR Professional Hair Trimmer V-923 Blue»
Тример V-923 Blue безперечно Вам сподобається, якщо Ви шанувальник акуратного функціонального інструменту з сучасними можливостями та ергономічним дизайном. Модель дуже цікава, компактна та має привабливий дизайн, не схожий на інші.
Модель VGR оснащена Т-подібним ножовим блоком шириною 40 мм з якісної нержавіючої сталі та мінімальним зрізом волосся 0,1 мм. При такій ширині Ви зможете набагато швидше виконувати окантовку і стрижку, а також легко працювати в складних зонах, наприклад скроні або з вусами при стрижці бороди. Леза тримера більш гострі та зносостійкі, порівняно з моделями інших брендів. Наша компанія однозначно рекомендує цю модель для будь-якої роботи, адже тример має виняткові характеристики та можливості. Також завдяки насадкам у комплекті (2мм, 3мм та 4мм) його можна сміливо використовувати в домашніх умовах, наприклад, для підстригання бороди та вусів.
Мотор моделі виконаний за технологією цифрового управління, завдяки чому можна підвищити термін служби мотора, а також досягти виняткових характеристик у роботі. Двигун працює з частотою 6500 оборотів на хвилину. Дана модель впорається абсолютно з будь-яким завданням, будь то професійне застосування чи домашнє. Мотор має мікропроцесорний контроль оборотів та потужності – спеціальний чіп контролює роботу мотора та підтримує постійну потужність незалежно від рівня заряду акумулятора.
Дана модель працює від вбудованого літієвого акумулятора ємністю 1400 мАг, що дозволяє досягти до 2.5 годин повністю автономної роботи, а повна зарядка займає все те ж 2.5 години. Літій-іонний акумулятор можна заряджати будь-якої миті незалежно від остаточного рівня заряду, хоча після кожної стрижки. На корпусі виробу є світлодіодний LED-індикатор, який відображає стан заряду акумулятора у відсотках, а також індикацію "своєчасного мастила ножів маслом". Також у Вас є можливість підключити триммер до адаптера живлення та використовувати його як провідну, одночасно заряджаючи батарею.
Особливості моделі VGR Professional Hair Trimmer V-923 Blue:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість установок довжини | 5 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.1 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип приладу | Тример |
| Тример для окантовки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Час заряду акумулятора | 2.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 150 хв |
| Швидкість мотора | 5000 об/хв |
| Ширина леза | 40 мм |
| Щіточка для чищення | Так |