
Брашинг Jaguar Ion T-350, 43 мм (88035-3)
Алюмінієвий корпус Jaguar Ion T-серії з керамічним напиленням рівномірно нагрівається, захищаючи волосся від перегріву. Наскрізні отвори великого розміру добре продуваються і сприяють швидкому висиханню, скорочуючи шкідливий вплив фена і не допускаючи перегріву волосся, при цьому зберігаючи їх здоровими. Функція іонізації, спеціальне розташування ворсинок та безшовний циліндр запобігають сплутуванню волосся. Висувний хвостик допоможе з легкістю розділити пасма і зробити ідеальний проділ. Термобрашинг Jaguar Ion T-серії прекрасно підійде як для салонів краси, так і для домашнього користування.
Характеристика
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jaguar |
| Антистатичність | Так |
| Довжина | 25 мм |
| Довжина зубців | 13 мм |
| Колір | Чорний |
| Призначення гребінця | Укладання |
| Стан | Новий |
| Термостійкість | Так |
| Тип гребінця | Брашинг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 43 мм |