


Ножовий блок для машинки Wahl Balding (02105-416)
Оригінальний «тонкий» змінний нож Wahl Balding з гладко відполірованим нижнім лезом. Зроблений із хромованої неіржавкої сталі з високоточним заточуванням. Стандартний для машинок Wahl Balding 5 star. Призначений для особливо точних окантувальних робіт близько до шкіри.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wahl |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкознімний | Немає (на гвинтах) |
| Довжина зрізу | 0,4 мм |
| Кількість зубців на нижньому лезі | 50 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Оздоблення | Хромування |
| Крок зубців верхнього ножа | 1,6 мм |
| Крок зубців нижнього ножа | 0,8 мм |
| Ширина ножа | 40 мм |