
Ножовий блок для тримера Wahl Detailer Hero (01062-1116)
Оригінальний ножовий блок Wahl Blade 01062-1101 5 Star STD «п'ять зірок» зроблений з твердої вуглецевої сталі. Стандартний ножовий блок для мережевих окантовочних машинок Wahl застосовують з моделями Detailer або Hero.
Дрібні зубчики і гребінка без напрямних борозен рекомендовані для чітких окантовочних ліній при обробці шийно-комірцевої зони, скронь, бороди, вусів, бакенбардів або зони за вухами.
Ножем виконують точний зріз довжиною 0,4 мм. Ріжучий комплект Wahl T-Blade справляється з жорстким чи густим м'яким пушковим волоссям.
Набір лез кріпиться двома гвинтами до корпусу машинки викруткою з хрестовим наконечником. Блок лез можна налаштувати на мінімальний зріз Zero Overlap довжиною 0,05-0,1 мм.
Змінний набір лез захищений від іржі хромованим покриттям. Вміст вуглецю робить сплав міцніше — зубці довше залишаються гострими.
Сумісність з машинками:
Увага! Ріжучий ніж не висувають за кромку гребінки, щоб не травмувати чутливу шкіру.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wahl |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкознімний | Немає |
| Довжина зрізу | 0,4 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Оздоблення | Хромування |
| Крок зубців верхнього ножа | 1,2 мм |
| Крок зубців нижнього ножа | 0,8 мм |
| Ширина ножа | 35 мм |