

Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Машинка для стрижки Wahl Super Taper Cordless (08591-2316H)»
Довжина стрижки, що змінюється
Акумуляторно-мережна машинка для стрижки Wahl Cordless Super Taper 8591-2316H комплектується ножем термічно обробленої високовуглецевої сталі преміум-класу з твердістю за Роквеллом 64. Леза Wahl оброблені спеціальним шестивалентним хромом.. Ніж гостро заточений та гладко відшліфований на заводі, щоб зріз виходив гострим та чистим. Бічний важіль на корпусі плавно змінює довжину зрізу діапазоні від 1 до 2 мм.
Додаткові рівні зрізи
У комплекті з машинкою йдуть пластикові насадки, з якими майстер отримує 4 додаткові рівні довжини: 3, 6, 10 та 13 мм. Насадки на 1,5 і 4,5 мм продаються окремо. Інші рівні висоти зрізу одержують, купуючи набори сумісних гребенів або окремі насадки. "Гармошка" на нижньому ножі збільшує віддачу тепла і ніж довше залишається холодним при роботі на потоці. Ножем із борознами знімають масу волосся, виконують стрижки чи плавні переходи.
Літій-іонне живлення
Продуктивний літій-іонний акумулятор без «ефекту пам'яті» працює до 100 хвилин, а на повну зарядку батареї йде близько 2 годин. Функція швидкого заряджання Quick Charge заряджає батарею, що сів за кілька хвилин, щоб машинка працювала до завершення стрижки. Стрижка без шнура не заважає барберу, а якщо батарея села, достатньо підключити тачку до шнура та закінчити стрижку.
Тихий швидкісний мотор
Роторний двигун зі швидкістю 5500 оборотів працює тихо, без вібрації чи перегріву, не викликаючи занепокоєння. Мотори такого класу без зусиль справляються з густим або жорстким волоссям.
Ергономіка та вага
Полегшений з 620 до 290 г ергономічний корпус із виїмками під пальці зручно лежить у руці, не викликаючи перевтоми рук протягом дня. Майстер краще контролює процес стрижки.
Індикатор пульсує, коли машинка заряджається;
Індикатор світиться, коли машинка заряджена;
Індикатор блимає, коли залишилося менше 20% заряду батареї.
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wahl |
| Країна виробник | Угорщина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 2 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор, Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Вага | 0.29 кг |
| Довжина мережевого шнура | 2.4 м |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 100 хв |
| Швидкість мотора | 5500 об/хв |
| Ширина леза | 40 мм |
| Щіточка для чищення | Так |