


Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Плойка конусна BaByliss PRO BAB2281TTE 19-32мм»
Конусна плойка для завивки BaByliss PRO діаметром 32/19 мм серії Titanium-Tourmaline. Титанова поверхня робить плойку довговічною і ударостійкою, а елементи турмалинового мінералу в покритті сприяють швидкому нагріванню, рівномірному розподілу тепла і щадного впливу на волосся.
Ця конусна плойка BaByliss PRO - хіт продажів серед шанувальників елегантних і грайливих завитків, і припаде до смаку всім справжнім модницям.
Для справжніх модниць - також у леопардового забарвлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss PRO |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість режимів роботи | 25 |
| Споживана потужність | 65 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.2 кг |
| Довжина мережевого шнура | 2.7 м |
| Максимальна температура нагріву | 200 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 110 град. |
| Функція автовідключення | Так |