
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Плойка-гофре TICO Professional Laser Ion Crimper Titanium (100216)»
Плойка-гофре TICO Professional Laser Ion Crimper Titanium – це нова модель гофре Laser Ion Crimper з новими можливостями. Новинка виконана в ніжно білому круглому корпусі і має плаваючі пластини з титановим покритям розміром 110 x 24 мм Титанові пластини володіють кращим ковзанням по волоссю, що надає процесу гофрування більшої безпеки для волосся. Крок зубів гофре становить 5.5 мм, що дозволяє використовувати плойку не тільки для моделювання волосся, але і для прикореневого гофре. Завдяки довгим пластин можна виконувати різну моделювання навіть на товстих пасмах і густому волоссі.
Модель Laser Ion Crimper Titanium відрізняється наявністю унікальної системи іонізації – LASER ION, яка сприяє захисту волосся і збереження їх здоров'я. З перших секунд спеціальна іонна гармата генерує і поширює променем мільйони негативних іонів, які, насичуючи волосся, стимулюють кутикулу до закриття, що захищає волосся від втрати природної вологи під час гофрування. Знімаючи статику, іонізація додасть волоссю м'якість, слухняність, а в поєднанні з титановими пластинами – смарагдового блиску.
Laser Ion Crimper Titanium має сучасне електронне управління з цифровим дисплеєм. На ньому виводитися вибраний режим роботи пристрою, який регулюється в межах від 130 до 230 C з кроком в 10 градусів. Розігрів пластин відбувається дуже швидко, менше 15 секунд, а на протязі всього процесу температура нагріву підтримується дуже точно, завдяки сучасній системі управління і контролю за температурою. Варто відзначити наявність спеціального замку, який фіксує щипці в складеному стані для більш безпечного охолодження і зручного транспортування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tico Professional |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 2.5 м |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 130 град. |
| Ширина пластин | 24 мм |