

Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Плойка-гофре TICO Professional Volume Crimper Black 100218»
Плойка-гофре для прикореневого об'єму Volume Crimper Black тепер у новому дизайні з новими функціями і можливостями. Популярна модель тепер доступна в п'яти кольорах і стане до смаку навіть самому вимогливому покупцеві.
Плойка-гофре TICO Professional Volume Crimper Black 100218 тепер має ергономічний округлений корпус. Якісний пластик приємний на дотик в руці модель сидить дуже комфортно. Виробник додав замок для складання плойки, що полегшує зберігання і транспортування. Елементи управління зрушені таким чином, щоб при використанні інструменту вони не заважали, а пальці рук не бруднили дисплей.
На середині корпусу розташований своєрідний виступ у вигляді хвилі опуклої форми спеціально під великий палець. Завдяки цьому, Ви не дивлячись на інструмент завжди будите відчувати оптимальне положення пальця для комфортного притиснення пластин. Коли робота кипить, наявність такого рішення дозволить більш комфортно використовувати прилад.
Плойка-гофре Volume Crimper Black тепер з електронною системою управління і LCD дисплеєм. Діапазон нагрівання пластин можна регулювати в межах від 130 до 230 градусів з кроком в 1 градус. Це максимально гнучкі умови які дозволять Вам використовувати кримпер на будь-якому типі волосся, будь-якої текстури.
Управління плойкою стало дуже простим і надійним. Клавіша включення і виключення втоплена і працює дуже туго, тому випадкове натискання повністю виключено. Крім того, кнопка зміщена і знаходиться не в робочій області. Регулювання температури здійснюється спеціальним роликом, розташованим на бічній грані корпусу випрямляча. Як тільки пластини нагріються до заданої температури – ролик заблокується і не дозволить Вам випадково змінити температуру нагрівання. Для того щоб її змінити, потрібно натиснути клавішу живлення.
Пластини моделі так само зазнали певних змін. Тепер пластини «плавають» в усіх напрямках. Це дозволить зберегти максимальну точність роботи під будь-яким кутом плойки. Плаваюча система чудово компенсує зайвий тиск на волосся і захищає їх від механічних травм. Пластини працюють дуже ніжно і м'яко.
Покриття пластин виконано із чорної кераміки із застосуванням адмазної пудри, яка має покращене ковзання, що підвищує захист волосся. Розмір пластин складає 25 x 100 мм, а розмір гофре – 4 x 2 мм. Таким чином, плойка-гофре Volume Crimper відмінно підійде як для прикореневого об'єму, так і для моделювання волосся.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tico Professional |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 2.5 м |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 130 град. |
| Ширина пластин | 25 мм |